Досягнення в спорті

11 квітня 2017 року в м. Житомирі (УТОГ) відбулися обласні змагання з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3).
Обличчя нашої школи ЗОШ №22 ім. В.М. Кавуна представляли учениці 7-х класів (Курбатова Вікторія, Рожанчук Вікторія, Янушевська Вікторія, Войналович Юлія), граючи у віковій категорії дівчат 2002 р.н.
Дівчата дуже прагнули отримати титул чемпіона та поїхати на фінал 17 травня до м. Києва, Палац спорту, але отримавши лише одну поразку від Хорошівського НВК (програвши 1 очко), стали срібними призерами Шкільної Баскетбольної Ліги 3х3.

Сподіваємось у наступному році не досягнута мрія все ж таки здійсниться.

Чотирьохкратними чемпіонками Чемпіонату Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2000 р.н. стають вихованки ДЮСШ № 1
Вже чотири роки підряд, починаючи з 2014 р. житомирянки зуміли втримати лідерство у своєму віці не поступаючись жодній з команд. На превеликий жаль, це був останній їх Чемпіонат області, у якому дівчата виступали за ДЮСШ №1. Дуже сподіваюсь, що молодше покоління підхопить це лідерство і буде тішити ще кращими результатами.
7-9 квітня 2017р. у спортивній залі ЗОШ № 36 відбувся чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 2000 р.н. команд ДЮСШ.

У змаганнях брали участь три команди:
- ДЮСШ №1 м. Житомир.
- ДЮСШ смт. Лугини.
- ЖОДЮСШ «Юність» м. Житомир.

Ігри були цікавими, сповнені яскравими враженнями від взаємодій гравців на майданчику. Приємно спостерігати за ігровим зростанням навичок кожної з своїх вихованок.
Титул чемпіона забрали вихованки ДЮСШ №1 м. Житомир.
Найрезультативнішими гравцями в команді були : Волкова Дар’я принесла команді 28 очок; Бугайчук Дар’я – 24 оч.; Климчук Олена та Черкасова Наталія - 17 оч.;
Срібними призерами стали дівчата ДЮСШ смт. Лугини, лідерські якості проявили Ричкова Олена – 25 очок та Гурманчук Альона – 21 очко.
А третє місце посіли наймолодші учасники змагань - ЖОДЮСШ «Юність» м. Житомир. Активними гравцями ігор були: Янушевська Вікторія – 7 очок; Рожанчук Вікторія – 6 оч., Мартинчук Оксана – 6 оч.; Павловська Анна – 6 оч.;Тітова Дар’я – 3 оч., Палій Дар’я – 2 оч.
Прикро, що з різних причин була відсутня більша кількість команд на змаганнях. Сподіваюсь, що наступні чемпіонати пройдуть у повному обсязі, включаючи у себе значну кількість представників своєї області.

Змагання

З 3-5 березня 2017 р. у Житомирському державному технологічному університеті фінішували змагання з баскетболу серед дівчат у залік Спортивних ігор школярів 2016-2017 н.р.
м. Житомир представляли найсильніші дівчата різних шкіл, зокрема команда базувалася із школярок Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №22. У фінал вийшло 8 команд: м. Житомир, смт. Хорошів, м. Бердичів, Бердичівський район, м. Коростень, смт. Лугини, Ємільчинський район, смт. Романів. За 3 місце відбулись фінальні зустрічі між командами м. Коростень та смт. Хорошів, де у тяжкій боротьбі бронзовими призерами стали хорошівські спортсменки.
За 1 місце матч тривав між командами м. Житомира та м. Бердичева. Перевага була на боці житомирянок, які з великим відривом здобули перемогу над суперником і стали чемпіонами Спортивних ігор школярів.
8 міс. – смт. Лугини

У  вересні 2016 року команда дівчат-баскетболісток отримала стипендію міського голови. Вони стали фіналістами Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Зайняли 4 місце серед найсильніших команд України.

Вперше в історії чемпіонату міста з баскетболу серед дівчат збірних команд ЗОШ чемпіонками змагань стали учениці ЗОШ № 22.

6 – 15 грудня у спортивній залі загальноосвітньої школи №36 відбувся Чемпіонат м. Житомира з баскетболу серед дівчат збірних команд ЗОШ 1999р.н. та молодше.
У чемпіонаті приймало участь 5 шкіл: ЗОШ №36,ЗОШ №5, ЗОШ №22, ЖЕЛ №24 та Ліцей №2. Всі команди грали між собою за коловою системою.
Фаворитом чемпіонату стала команда ЗОШ № 22, яка вперше з великим відривом у рахунку отримала перемогу над вихованками ЗОШ №36 - багаторазовим чемпіоном міста та над іншими збірними командами ЗОШ. Місце аутсайдера посіла команда ЗОШ №5, яка одержала поразку від усіх команд шкіл. Матчеві зустрічі чемпіонату виявився дуже цікавими, інтригуючими та несподіваними на результати. Звання кращого гравця Чемпіонату м. Житомира з баскетболу серед дівчат збірних команд ЗОШ 1999 р.н. та молодше отримала учениця ЗОШ № 36 – Черкасова Наталія.
В підсумку призові місця розподілилися наступним чином:
І місце – ЗОШ № 22
ІІ місце – ЗОШ № 36;
ІІІ місце – ЖЕЛ № 24;
ІV місце – Ліцей № 2;
V місце – ЗОШ № 5.

Житомирські баскетболістки обіграли одеситок в 2 турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

Минулими вихідними, 9-11 грудня, в Одеса відбувся 2 тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2004 р.н., в якому взяла участь і житомирська команда дівчат ЖОДЮСШ « Юність». Наші баскетболістки блискуче виступила на майданчику СДЮСШОР ім. Літвака [...].

- Головним завданням на 2 тур для для дівчат було обіграти команду МСДЮСШОР (Вінниця), якій ми програли у 1 турі на 5 очок. З перших хвилин першого періоду житомирянки захопили лідерство у рахунку і впродовж усієї гри не поступалися суперникам. Гра закінчилась з рахунком 29:17, дівчата команди ЖОДЮСШ « Юність» впевнено виконали завдання, - прокоментувала виступ своїх підопічних тренер команди Тетяна Дернова.

Детальніше тут...

В Бердичеві відбувся баскетбольний турнір пам’яті Заслуженого тренера України Валерія Пушкарьова

Відкритий захід з баскетболу серед дівчат, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Валерія Пушкарьова відбувся минулого тижня у Бердичеві.

У заході взяли участь 4 учасники: команда з м. Бердичева, м. Житомира, м. Хмельницького, м. Полонного. В програмі заходу, крім безпосередньо змагань, був проведений конкурс кидків та був визначений тренерами команд кращий гравець турніру.